В Італії лише за добу від коронавірусу померли понад 300 людей. Про це свідчать дані з сервісу для відстеження поширення коронавірусу від Центру системних досліджень при Університеті Джона Хопкінса.

Читайте також: Що таке пандемія і епідемія: пояснюємо різницю на прикладі коронавірусу

Через спалах коронавірусу італійський уряд вирішив розширити карантинні заходи. Вони діють по всій країні: закриті дитсадки, школи, університети, скасовані масові заходи, людям дали розпорядження без потреби не покидати власні домівки. Також скасовані в’їзди та виїзди з деяких провінцій.

Ба більше – через рекордні показники захворювання за останню добу уряд країни оголосив про нові обмеження.

Так, від 12 березня у країні закриваються усі магазини, окрім продуктових і аптек.

Що відомо про коронавірус в Італії?Італія найбільше у Європі потерпіла від епідемії коронавірусу. За загальними показниками інфікованих та загиблих внаслідок епідемії держава перебуває на другому місці після Китаю, який і став джерелом коронавірусу. Епідемія поширюється вже кілька тижнів поспіль, а кількість загиблих постійно зростає. Спершу від коронавірусу потерпала лише північ держави, зокрема регіон Ломбардія. Втім пізніше хвороба поширилася на усю країну, хоча на півночі ситуація й досі найстрашніша.

Раніше коронавірус найбільше фіксували у людей літнього віку, а 26 лютого стало відомо про випадки зараження у дітей: 4-річної дівчинки, двох 10-річних та 15-річного хлопчика.

Також підтвердили один випадок зараження українки, яка перебуває в Італії. 26-річна жінка приїхала з Ломбардії, де зафіксували спалах хвороби, до батьків на південь країни. Там їй стало погано через кілька днів, лікарі зробили тест та підтвердили коронавірус.


Найбільше випадків зараження коронавірусом зафіксовано в Ломбардії / Фото Getty Images

Увага! За даними BBC, середній вік померлих від коронавірусу в Італії становить 81 рік, переважно це чоловіки (72%).Міфи та правда про коронавірус / Інфографіка 24 каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.