Чим протирати смартфон?
Одразу на думку спадає спирт. Але чистий спирт може пошкодити олеофобне покриття девайсу. Також, не варто заливати смартфон рідиною, адже вона може потрапити в отвори та пошкодити важливі компоненти пристрою.
До теми Коронавірус в Україні: Telegram бот, онлайн карта та ґаджети для захисту
Смартфон без плівки
- Отож, якщо у вас смартфон без захисного скла чи плівки, тоді його потрібно протирати розчином (40% спирту + 60% води). Цю рідину спочатку наносимо на безворсову тканину, а далі нею протираємо девайс.
- Також можна зробити розчин з ізопропілового спирту та дистильованої води (у пропорції 1:1). Теж протираємо безворсовою тканиною.
- Ну і найпростіший варіант – це спеціальні серветки для гаджетів.
Смартфон із захисним покриттям
- Захисна плівка вже не така чутлива, тож можна використовувати звичайний медичний спирт. Принцип той же – наносимо на безворсову серветку і далі протираємо смартфон.
- Антибактеріальні спиртовмісні засоби – для протирання використовуємо тканину.
- Ну, і серветки для девайсів підійдуть і для захисного скла або плівки.
Які хвороби переносить смартфон
Перше, що падає на думку, і ще тривожить найбільше, – це вірус COVID-19. Він може жити на гладких поверхнях від кількох годин. до кількох днів.
Важливо Все про коронавірус: 12 корисних статей
Також через смартфон можна підхопити і звичайний грип чи застуду.
На поверхні девайсу можуть опинитись і патогенні штами кишкової палички, антибіотикорезистентні стафілококи чи стрептококи тощо. А вони можуть стати збудниками кишкових та шкірних інфекцій, підвищити ризики гострого кишкового отруєння тощо.
Ну, і на смартфон потрапляють волога, жир і піт від скронь, вух і волосся, залишки їжі та бруду та ще багато чого іншого.
Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно