За інформацією російських відомств 109 осіб переносять захворювання в легкій формі. Днем раніше російська влада повідомляла про 93 підтверджених випадків зараження коронавірусів.

Також на тему: Коронавірус в Європі: в яких країнах зафіксували Covid-19

Відомо, що помер 75-річний чоловік, який у середині лютого повернувся з півночі Італії. 10 березня йому стало погано й він викликав лікаря додому, повідомляє Телеграм-канал видання Baza.

За останню добу в Росії зафіксували 21 нових випадків захворювання на коронавірус. Чотири нових випадки були зафіксовані в Москві, по два – в Самарській, Калінінградській і Тверській областях.

В Архангельській, Калузькій, Московській, Нижньогородській, Тамбовській, Пензенській, Свердловській і Ярославській областях, Татарстані, Хакасії і Красноярському краї за добу виявлено по одному випадку зараження коронавірусів.

Хронологія подій про коронавірус в Росії:

  • 11 березня від коронавірусу помер 75-річний чоловік. 
  • Раніше Росспоживнагляд повідомляв про двох хворих, які прибули з Китаю. Вони вже одужали та їх виписали 12 лютого з лікарні. Також інфекцію виявили у трьох росіян, яких евакуювали в Казань з лайнера Diamond Princess. Ще один випадок підтвердили у росіянина, який приїхав з Італії.
  • Сьомий випадок зафіксували в громадянина Італії, передає ТАСС. Чоловік – у задовільному стані, захворювання протікає в легкій формі.
  • 6 березня п’ятеро хворих виявили в Москві, ще одного – в Нижньому Новгороді. У штабі зазначили, що всі нові випадки пов’язані з поїздками до Італії. Стан усіх пацієнтів задовільний, захворювання у них протікає в легкій формі.
  • 5 березня коронавірус виявили в студента з Італії. Зараз, усі 700 студентів перебувають на карантині в гуртожитку, повідомило видання Інтерфакс.

Станом на 14 березня, в Росії підтвердили 59 випадків зараження коронавірусом Covid-2019. 

Читайте також: Китайський коронавірус Covid-2019: симптоми та як намагаються лікуватиКоронавірус в цифрах

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.