На інстаграм-сторінці Ольга Куриленко вирішила подякувати прихильникам, які засипали її словами підтримки. Зворушена акторка зізналась, що наразі перебуває у Лондоні та інформує лікарів про стан свого здоров’я. Знаменитість не поїхала до шпиталю, оскільки вони переповнені. 

Читайте також: В акторки Ольги Куриленко виявили коронавірус

Чому я не в лікарні? Тому що лікарні повні, і вони приймають лише пацієнтів, які борються за життя, якщо я правильно розумію. Мені сказали, що, якщо мені стане гірше – тоді викликати швидку допомогу,
– розповіла Ольга Куриленко.  

Окрім цього, акторка дала відповіді на найпоширеніші питання серед прихильників. Зокрема, Ольга Куриленко зізналась, що здала пробу на коронавірус у британському шпиталі. У неї різко підвищилась температура до 39 градусів, тому вона зателефонувала на швидку. Пробу беруть мазком з горла, і це безболісно. А от щодо того, де саме Ольга Куриленко могла заразитись вірусом, вона не має відповіді. 

“Де я взяла коронавірус? Неможливо знати. Це може бути де завгодно. Я могла доторкнутися до ручки таксі і так інфікуватись. Він живе на поверхнях! Тиждень моя температура була 38-38,5. Сьогодні вона зменшилася”, – додала Ольга Куриленко. 

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) 29 Лют 2020 р. о 7:02 PST

Як відомо, Ольга Куриленко – не єдина знаменитість, у якої виявили коронавірус. З недугою борються Том Генкс та його дружина Рита Вілсон, Софі Трюдо, глава корпорації Universal Music Group Лучіан Грейндж, а також актори Ідріс Ельба, Крістофер Гів’ю, Рейчел Меттьюз.

Коронавірус Симптоми
Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Наразі загальна кількість інфікованих коронавірусом склала близько 180 000 осіб, а від пневмонії, яку спричинила недуга, померли понад 7 000 людей.