Усі приватні перевізники так само дезінфікують громадський транспорт. Фото того, як столиця бореться з небезпечною інфекцією розмістив на своїй фейсбук-сторінці заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

Цікаво МВС пропонує карати людей, які заражають інших коронавірусом, – Шабунін

Посилені заходи з дезінфекції міського громадського транспорту, маршруток приватних перевізників, зупинок громадського транспорту, підземних пішохідних переходів тривають. Вживаємо всіх заходів, щоб мінімізувати можливість поширення інфекції у столиці,
– мовиться у дописі.


Дезінфекція у Києві / Фото з соцмереж Олександра Густєлєва

В усіх районах столиці, крім переходів і зупинок, проводять дезінфекцію ще цілої низки інфраструктурних об’єктів:

  • лавок;
  • поручнів і перил;
  • ліфтів.


Дезінфекція у Києві / Фото з соцмереж Олександра Густєлєва

Також адміністрація здійснює обов’язковий контроль за станом здоров’я працівників своїх підприємств. Перед виходом на зміну вони проходять ретельний медогляд з температурним скринінгом.

Санітарні заходи у Києві: дивіться фото

Як у Києві борються з коронавірусом: відео

Що ще відомо про боротьбу з коронавірусом у Києві?Київ найпершим в Україні ввів карантин у зв’язку з епідемією коронавірусу – на кілька годин швидше, ніж Кабмін схвалив рішення про обмеження на території усієї країни.

У межах цих заходів тимчасово призупинили навчання в освітніх закладах, а також ввели обмеження на проведення масових заходів.

Тепер у Києві припиняє свою роботу метро і, як і по всій Україні, вводять обмеження щодо поїздок у громадському транспорті. У маршрутці можна їхати 10 людям одночасно, а у вагоні трамваю та тролейбусі – 20-м.

Окрім того, у столиці мають працювати лише аптеки, продуктові та господарські магазини, АЗС та банки.