У деяких медпрацівників через суворі карантинні обмеження дорога на роботу може зайняти майже 3 години. Тож ініціативу щодо проведення флешмобу підтримали навіть у МВС.

До теми Ми залишаємося тут заради вас, – медики звернулися до українців через коронавірус

Дорогі українці – автомобілісти, величезне прохання до вас. Якщо ви маєте сусідів лікарів і їдете на роботу, запропонуйте їх підвезти. Давайте більше дбати одне про одного, на скільки це можливо в умовах карантину. Звісно, не забувайте про власні правила безпеки,
– мовиться у дописі правоохоронців у фейсбук.

Тепер українці з власними автомобілями кооперуються, щоб підвозити на роботу медичний персонал. Вони створюють фейсбук та вайбер-спільноти, у яких домовляються про підвезення.

Таня – неонатолог в Перинатальному центрі Києва. Живе на Дарниці. Робота – в центрі міста.
Вчора вона туди добиралася майже 3 години! Каже, деякі колеги замість 9 приїздили ближче до 12!!! Сьогодні дорога у Тані зайняла – 30 хвилин. Тому вона і усміхається,
– написала на своїй фейсбук-сторінці Ірина Заславець, яка стала волонтером акції.

Тим часом у Рівному:

Чому виникли проблеми із транспортом?Річ у тім, що Україна обмежила рух міжміського залізничного, автобусного та авіаційного пасажирського транспорту, аби запобігти коронавірусу ширенню коронавірусу Covid-19 в Україні. Окрім того, обмеження стосуються й міського громадського транспорту. У Києві, Харкові та у Дніпрі закрили метро, а в маршрутках можуть одночасно пересуватися лише 10 людей. Водночас, у тролейбусах та вагонах трамваю можуть перебувати одночасно 20 пасажирів.