Загалом, ситуація в Еміратах є доволі спокійною, якщо порівнювати з іншими країнами, а уряд піклується про безпеку. Про це в ефірі 24 каналу розповів українець, який живе в Арабських Еміратах Євген Семенов.

Читайте також Новини про коронавірус 19 березня: в Ухані жодного нового випадку, Італія посилює карантин

Українець розповів, що перші випадки захворювань виявили саме у туристів. Тому одразу закрили авіасполучення з Іраном та іншими сусідніми країнами. До того ж, за його словами, в країні одразу заборонили видачу туристичних віз та видачу резидентських віз. Сьогодні вийшов указ про повне закриття кордонів.

“Ті резиденти країни, які зараз перебувають закордоном, протягом 2 тижнів не зможуть повернутися. Літати буде можливість тільки у громадян, дипломатів та жителів затоки. В українців є ризик не потрапити до Еміратів”, – зазначив Семенов.


Євген Семенов / Скріншот з відео

Хлопець також розповів, що Емірати – країна із найбільшою кількістю тестів на коронавірус. Зараз уже протестовано понад 130 тисяч осіб, враховуючи те, що в ОАЕ проживає понад 10 мільйонів. Це дозволяє виявляти заражених та уникати складних випадків.Коронавірус в цифрах

Уряд закликає самоізольовуватись, якщо повернулись з-за кордону. А за недотримання поширення неправдивої інформації каратимуть.

Люди свідомі, проте в нас є деякі суворі обмеження, зокрема за поширення фейкової інформації. За це можуть бути ув’язнення та штрафи, – розповів Семенов.

Він також додав, що громадський транспорт продовжує працювати без жодних обмежень. Ввели додаткові заходи безпеки метро, таксі та автобуси. Їх дезінфікують на кожній кінцевій зупинці, а на кожному кроці є санітайзери.Прості правила, які можуть врятувати життя

Дивіться відео 24 каналу розмови з українцем, який живе в ОАЕ: