Гвардійці почали нести службу спільно з працівниками поліції на пересувних мобільних та стаціонарних постах у населених пунктах на території України. Про це повідомила пресслужба Національної гвардії України.

Читайте також Порушення умов карантину: з 20 березня поліція посилить заходи

Для контролю ситуації та недопущення поширення коронавірусної інфекції Covid-19 здійснюються превентивні заходи на в’їздах до Києва, Вінниці, у Дніпрі, Черкасах, в населених пунктах Ямпільського району Вінницької області. Діють 8 стаціонарних постів з представниками поліції та військовослужбовцями Нацгвардії.

Представники Нацгвардії зазначили, що основною метою є підтримка громадської безпеки та забезпечення проведення обмежувально-карантинних заходів. Зокрема, правоохоронці контролюватимуть пасажироперевізників щодо дотримання ними обмежень здійснення перевезень на час карантину.

За минулу добу правоохоронці склали 270 адмінпротоколів про порушення правил щодо карантину людей.

карантин порушення
Порушення карантину в Україну / Фото npu.gov.ua

Також з 16 березня військовослужбовці Дніпровського полку охорони громадського порядку Національної гвардії України несуть службу з охорони і забезпечення безпеки на об’єкті обсервації у передмісті Дніпра. Наразі там перебувають громадяни України, які повернулися з-за кордону.

карантин штраф
Що загрожує за порушення карантину