Про це повідомила лікарка-інфекціоніст, член оперативного штабу із запобігання поширенню коронавірусу Ольга Голубовська в ефірі одного з телеканалів.

Читайте також: Нацгвардію задіяли у боротьбі з коронавірусом в Україні

На вихідні були невимовні події, коли здорові люди ломилися в інфекційне відділення, щоб протестуватися на коронавірус. Зараз в Олександрівській лікарні чергує Нацгвардія, тому відділення вже працює спокійніше,
– розповіла Голубовська.

За словами лікарки, “всіх протестувати неможливо”.

“Всіх протестувати неможливо, це ніхто не може собі дозволити, навіть система охорони здоров’я США. Але, звичайно, у нас буде розширення доступу до тестування”, – зазначила Голубовська.

Раніше в ефірі іншого телеканалу вона заявляла, що хворих Україні може бути від кількох тисяч до кількох десятків тисяч. Вона додала, що точну цифру знати неможливо, адже в Україні експрес-тестів вже немає. Втім, їх повинні доставити у суботу.

Чому до протидії коронавірусу залучили Нацгвардію? Режим надзвичайної ситуації введено у трьох областях: Київській, Житомирській, Чернівецькій. У зв’язку з поширенням епідемії коронавірусу в Україні, військовослужбовці Національної гвардії залучені до проведення обмежувальних карантинних заходів. Лише за минулу добу правоохоронці склали 270 адмінпротоколів про порушення правил щодо карантину людей.

карантин штраф
Що загрожує за порушення карантину

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.