Український дипломат переносить хворобу у складній формі, сказав Кулеба в ефірі одного з українських каналів.

Зверніть увагу В Україні підтвердили ще три випадки коронавірусу: що відомо

Троє співробітників іншого дипломатичного представництва мають підозру на коронавірус і перебувають в ізоляції.

На жаль, в одного з наших співробітників за кордоном вже діагностовано коронавірус, і він проходить в досить складній формі. Але стан нашого колеги стабільний,
– сказав Кулеба.

Міністр підкреслив, що для нього дуже важливо зберегти життя і здоров’я дипломатів.

Головне про коронавірус в Україні

  • Станом на вечір 20 березня в Україні підтвердили 29 випадків захворювання на коронавірус, з них 3 – летальні, одна людина одужала.
  • 12 березня Україна ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він триватиме до 3 квітня. Також держава закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня.
  • Закрили й усі культурні, розважальні, спортивні заклади, ресторани, кафе тощо. Працюватимуть лише аптеки та продуктові магазини, АЗС, банки та страхові компанії.
  • З 18 березня повністю припинили міжміське пасажирське залізничне сполучення. Також закрили метро у Києві, Харкові та Дніпрі.
  • 20 березня уряд встановив режим надзвичайної ситуації ще у трьох регіонах, де стрімко поширюється захворюваність на коронавірус Covid-19. Мовиться про Дніпропетровську, Івано-Франківську області та у місті Київ.

Прості правила, які можуть врятувати життя
Прості правила, які можуть врятувати життя