Раніше на коронавірус захворіла дипломатка ООН з Філіппін. Тепер же кількість хворих збільшилася до 25 осіб, пише у твіттері видання Pass Blue.

Зверніть увагу В Україні підрахували, скільки грошей з бюджету можуть перенаправити на боротьбу з коронавірусом

У дипломатки Філіппін з ООН Кіри Азуцени аналіз на коронавірус показав позитивний результат. Як зазначила репортерка Мішель Ніколас, дипломатка в понеділок завітала до штаб-квартири й пробула там близько пів години.

Азуцена виглядала цілком здоровою, натомість симптоми хвороби з’явилися лише наступного дня. Через хворобу дипломатки, представництво Філіппін закрилося, а його персонал перейшов на самоізоляцію. Була підозра, що на коронавірус захворіли приблизно 12 дипломатів.24 співробітника ООН заразилися коронавірусом / Скриншот з твіттеру Pass Blue

Що відомо про коронавірус у світі

  • Станом на 20 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, померли 10 031 людина. Загальна кількість інфікованих – 245 484 людей по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 86 тисяч людей.
  • ВООЗ оголосила світову пандемію через коронавірус. Після Китаю найвищий показник інфікування коронавірусом в Італії. В країні зафіксували 3 405 смертельних випадків від коронавірусу.
  • Коронавірус поширився на усі Європейські країни, його фіксують навіть на маленьких островах. Серед хворих є відомі люди, зокрема політики, співаки та актори.
  • Уточнимо, що нині не існує вакцини від коронавірусу. Втім, Китай та США заявили про те, що вже працюють над її створенням.Коронавірус в цифрах