Про перший випадок захворювання на окупованому українському півострові підтвердив ставленик російських окупантів Сергій Аксьонов.

Важливо Завтра відбудеться засідання РНБО щодо надзвичайного стану

За його словами, чоловік, повертаючись до Криму, не повідомив так званій владі про те, що бував у країнах, де зараз вирує епідемія коронавірусу.

У якому саме кримському місті після повернення перебував хворий, окупант не уточнює. Він лише пише, що той був госпіталізований “за місцем проживання”.

Стан хворого – середньої важкості. Визначено коло осіб, з якими він контактував на території півострова. Усі вони перебувають на ізоляції, і за ними ведеться медичне спостереження,
– розповів Аксьонов.

Він наголосив, що усі кримчани, які повертаються з країн, де зафіксовані випадки коронавірусу, мають перебувати на самоцізоляції. Цікаво, що понад дві сотні випадків коронавірусу є і в сусідній з Кримом Росії, яка називає півострів “своїм”.

Хто відповідальний за ситуацію з коронавірусом у Криму?Цілком і повністю Росія. Згідно з нормами міжнародного права, саме держава-окупант несе повну відповідальність за безпекову і гуманітарну ситуацію на окупованих нею територіях.