Про це повідомив голова NBC News Енді Лак в електронному листі до колег, пише The Guardian.

Цікаво У США поліція знайшла викрадений причіп, набитий туалетним папером

Коронавірус, яким зараз у США хворіють понад 19 775 тисяч людей, забрав життя Ларрі Еджуорт 19 березня. Відомо, що 61-річний чоловік працював аудіотехніком у головному офісі NBC News у Нью-Йорку.

Багатьом з Вас пощастило попрацювати з Ларрі протягом багатьох років, тож ви знаєте, що він був тим хлопцем, якого ви хотіли бачити біля себе, незалежно від того, де ви перебуваєте,
– написав голова NBC News.

Станом на 21 березня у світі на коронавірус захворіли 284 815 людей, померли – 11 842. Одужати вдалося 93 576 людям.

Коронавірус у США: головне

  • На початку спалаху епідемії коронавірусу Дональд Трамп з іронією писав про недугу. Однак після оголошення ВООЗ про пандемію та стрімке поширення Covid-19 у світі, глава Білого дому виділив додаткові кошти на боротьбу з вірусом.
  • Згодом у США підтвердили перший випадок захворювання на коронавірус. Інфікований був учасником конференції Американського консервативного союзу, на якій був присутній і Трамп. Президент здав тест на вірус, який виявився негативним. А от один з конгресменів таки захворів на коронавірус після конференції.
  • З 13 березня у США тимчасово зупинили транспортне сполучення з Європою та Канадою. Дональд Трамп оголосив у США надзвичайний стан.

Прості правила, які можуть врятувати життя
Прості правила, які можуть врятувати життя