Чоловік зазначив, що 14 березня разом з другом та його сином повернувся з гірськолижного курорту Санкт Антон, що в Австрії. Вони прилетіли в Україну рейсом Меммінген – Київ. У літаку було дуже багато людей, всі хотіли якнайшвидше повернутися додому.

Варте уваги Працює у турфірмі та возив за кордон групу людей: деталі про хворого на коронавірус з Житомира

Какошкін підкреслив: ще в Австрії, читаючи інтернет та розуміючи, як розвивається ситуація, вирішив самоізолюватися після приїзду в Україну. Хоча навколо про ще ніхто не говорив. “Ми каталися 6 днів, була хороша погода. Ми їздили на екскурсії, люди відпочивали, тішилися життю”, – додав він. Й пояснив, що вже в аеропорту Меммінгена натомість дещо відчувалася напруга. 

До Житомира чоловік добирався машиною свого друга. “У мене є заміський будинок, де рідні заздалегідь підготували для мене продукти та ліки. В ніч з 14 на 15 березня друг підвіз мене до моєї машини і я поїхав на самоізоляцію”, – розповів Какошкін.

Всі ці дні я перебував у будинку або поруч, працював в саду. Зранку 18 березня мене почало морозити. Поміряв температуру – 38,2. Я постійно моніторю сайт ВООЗ, тому знав, що вже варто починати бити на сполох,
– зазначив чоловік.

Житомирянин запевнив, що одразу звернувся до лікарів. Його терміново госпіталізували та запропонували зробити тест на коронавірус. Результати підтвердили захворювання, тож його ізолювали в окремій палаті міської лікарні №1. Там він і досі проходить лікування.

Перший заражений коронавірусом житомирянин показав свій інфекційний бокс та умови в ньому: відео

Какошкін розповів, що у перший день в лікарні йому зробили експрес-тест на коронавірус, він був негативним. Проте йому зразу наголосили, що це ще нічого не означає. А також сказали, що його вартість – 500 гривень, а крім цього потрібно внести 250 гривень благодійного внеску. 

Я до цього прочитав, що тести мають бути безкоштовними, їх купляли за бюджетні гроші. Тож відмовився платити. Але дав санітарці гроші, аби купили мені воду та ліки – мені їх виписали на 398 гривень,
– прокоментував він.

“Якщо у когось з’являються симптоми коронавірусу, пийте багато води. Не допускайте сухості в ротовій порожнині. Так от, в моїй палаті питної води взагалі не було. Я просив принести хоча б стакан, коли робили тест та аналіз. Та мені відповіли, що цим не забезпечують”, – додав Какошкін.

Житомирянин також розповів, як його зараз лікують: “Принесли амброксол, засіб від кашлю. Хоча задушливого кашлю в мене немає. Я випив тільки одну таблетку поки. Мені з дому передали льодяники від горла, мені з ними чомусь легше”.

“Щодо медицини – останні кілька днів я перебуваю в абсолютному вакуумі. Зі мною ніхто не спілкується, нічого мені не повідомляють. Думаю, що найближчим часом мені мають зробити повторні тести”, – припустив чоловік.

Й пояснив: якщо перший тест буде негативним, через добу мають зробити ще один. Якщо і той виявиться негативним, можливо, його відпустять додому. Проте Какошкін давно вирішив, що навіть після виписки із лікарні продовжить самоізоляцію ще на 14 днів.

“Поїду туди ж, за місто, і буду 14 днів сидіти безвилазно в будинку. Хоча дуже скучив за своєю сім’єю, коханою дружиною, трьома дітьми та мамою. Але я це все витримаю”, – підсумував житомирянин.