Про це він повідомив під час брифінгу. Кличко зауважив, що у столиці можна спостерігати дійсно складну ситуацію та великий ажіотаж. Він нагадав, що київській міській владі належать лише аптеки комунального підприємства “Фармація”.

До теми Подорожчання продуктів у Києві: Кличко звернувся до Антимонопольного комітету

Всі медикаменти та засоби захисту, що ми отримуємо, централізовано розподіляємо в наші аптеки. Зрозуміло, що через шалений ажіотаж усе це швидко скуповують,
– зазначив чиновник.

Мер Києва наголосив, що медичні маски та засоби захисту столична влада передусім відправляє до медичних закладів і лікарям. І це критично необхідно.

“Ми робимо в цій ситуації все, що в наших силах. Тести, маски, захисні костюми, медобладнання – все це ми закуповуємо самі, закуповуємо з бюджету столиці. Складно, але крок за кроком зростає і кількість масок, і дезінфекторів. Ми цей процес контролюємо. Найближчим днями їхня кількість ще збільшиться“, – запевнив київський міський голова.

ЦІкаво Київ втратив щонайменше мільярд через “експортну інфекцію”, – Кличко про Covid-19

Коментар Кличка щодо наявності масок у Києві: відео

Ситуація з коронавірусом у Києві: коротко

  • Станом на ранок 24 березня у Києві виявили 29 випадків зараження коронавірусом. 
  • Через поширення інфекції спершу в місті запровадили карантин, а потім – надзвичайну ситуацію. 
  • Сьогодні громадським транспортом у Києві можуть користуватися лише рятувальники, медичні працівники, правоохоронці, люди, які працюють у продуктових магазинах, аптекарі, працівники ЖКГ, співробітники стратегічних підприємств. Усі вони отримають спеціальні перепустки. Проте, в салон їх пускатимуть лише у засобах індивідуального захисту.
  • Також у Києві заборонено користуватися дитячими та спортивними майданчиками в парках, скверах та на прибудинкових територіях. Перед цим з населенням мають провести роз’яснювальну роботу.
  • Крім того,  у магазинах і аптеках ввели обмеження: на кожні 10 квадратних метрів у приміщенні повинна перебувати лише одна людина. Потрапити сюди можна лише в масках. 
  • 23 березня в місті на карантин через пандемію коронавірусу закрили інтернати. Вони є закритими на вхід і вихід.

Які додаткові обмеження діють у Києві інфографіка 24 канал
Які додаткові обмеження діють у Києві