Тест від 23 березня виявився негативним. Про це повідомив офіційний представник уряду Штефан Зайберт, пише видання Focus online. 

Цікаво Меркель скупилася у супермаркеті під час спалаху Covid-2019 у Німеччині: що було в її кошику

25 березня стало відомо, що і другий тест на коронавірус показав негативний результат, повідомляє Berliner Kurier з посиланням на прес-секретаря Штеффен Сейбер. Відтак канцлерка офіційно є здоровою і досі проходить самоізоляцію вдома. 

Чому Меркель здала тест і пішла на самоізоляцію

Ангела Меркель 20 березня відвідувала свого лікаря – їй ввели запобіжну вакцину проти пневмококової інфекції. Невдовзі виявилося, що її лікар хворий на коронавірус. Тож 65-річна канцлерка вирішила піти на самоізоляцію.

Напередодні Ангела Меркель звернулася до німецького народу через коронавірус. Вона наголосила, що таких викликів перед Німеччиною не було ще з часів Другої світової війни. Опісля папараці спіймали її за незатійливою справою: політикиня скуповувала продукти в одному з супермаркетів Берліна.

Що відомо про пандемію Covid-19?

Станом на 25 березня від вірусної пневмонії, яку спровокував коронавірус, у світі померли 18 923 людини. Загальна кількість інфікованих – 423 670 людини по всьому світу. Втім, є і хороші новини – одужали понад 100 тисяч людей.

Німеччина посідає п’яте місце за кількістю хворих – 33 593. Всього на території зафіксовано 177 летальних випадків і 164 осіб, які одужали.