Про допомогу Україні на боротьбу з коронавірусом повідомив заступник керівника Офісу Президента, секретар Координаційної ради з протидії поширенню коронавірусу Кирило Тимошенко.

Зверніть увагу Україна провела телеміст з Китаєм, аби перейняти досвід у боротьбі з коронавірусом

Незабаром до Китаю вирушить вантажний літак, який доправить в Україну наступну партію ПЛР-тестів та медичних засобів,
– зазначив Тимошенко.

За його словами, ПЛР-тести постачаються в Україну партіями. Вже 26 березня вантажитиметься новий борт, на якому прибуде 100 тисяч тестів.

Крім того, додатково з Південної Кореї впродовж двох днів в Україну надійде ще 100 тисяч тестів. Загалом Україна матиме 250 тисяч ПЛР-тестів.

Тимошенко додав, що запланована доставка ще кількох партій тестів.

Крім того, за його словами, ПЛР-тести та засоби захисту почала виробляти й Україна. Перші тести надійдуть у лікарні приблизно через 10 днів.

“Тобто на першому етапі ми матимемо приблизно мільйон тестів для полімеразної ланцюгової реакції”, – заявив секретар ради. Він додав, що коли епідемія почне спадати, тоді припинять закупляти тести.

Наразі всі регіони отримали необхідні ПЛР-тести та реагенти для проведення досліджень зразків біоматеріалу з першої партії допомоги Китаю.

Тимошенко повідомив, що черговим рейсом в Україну з Китаю має доставити також 280 тисяч респіраторів, 30 тисяч захисних костюмів, а також тришарові медичні маски.

Яка допомога надійшла в Україну з Китаю

  • 250 тисяч експрес-тестів на коронавірус;
  • 50 тисяч ПЛР-тестів на виявлення коронавірусу;
  • 80 тисяч респіраторів;
  • 10 тисяч комбінезонів захисту;
  • Апарати штучної вентиляції легенів;
  • 500 тисяч тришарових масок.

факти про коронавірус профілактика як не захворіти на коронавірус
Що треба знати про коронавірус