Про це повідомляє ВВС з посиланням на представників королівської родини. За їхніми даними, до медиків принц Чарльз звернувся одразу після того, як у нього проявились перші симптоми недуги. Син Єлизавети ІІ перебуває в самоізоляції та поки не бачить потреби в госпіталізації. 

Читайте також: Том Генкс, Ольга Куриленко та Лучіан Грейндж: які знаменитості захворіли на коронавірус

“Принц Уельський має позитивний результат тесту на коронавірус. В нього проявились перші симптоми, але стан його здоров’я стабільний, а упродовж останніх днів принц Чарльз працює з дому… Перевірку на Covid-19 здійснювали в Абердинширі, де все відповідає критеріям, необхідним для тестування”, – заявили представники королівської родини.

Окрім цього, обраниця принца Чарльза Камілла також здала тест на коронавірус. Її результати виявились негативними. Королівська пара перебуває у резиденції в Шотландії та не покидає маєток.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений The Royal Family (@theroyalfamily) 21 Лис 2019 р. о 7:07 PST

Також відомо, що королева Великобританії Єлизавета ІІ не має симптомів коронавірусу. Востаннє вона бачилась з принцом Чарльзом 9 березня. 93-річна королева також самоізолювалась і на час карантину оселилась у своєму маєтку у Віндзорі.

Окрім цього, 22 березня британські ЗМІ повідомили, що у помічника Її Величності також виявили Covid-19. Проте у Букінгемському палаці працюють понад 500 людей, тому цілком ймовірно, що інфікований працівник міг і не бачитись з Єлизаветою ІІ під час карантину.