Родичі 90-річної Женеви Вуд діляться з журналістами чудовою історією одужання жінки від коронавірусної інфекції, передає FoxNews.

Також на тему: В Італії від коронавірусу вилікували 95-річну жінку: вона заразилась однією з перших

У січні цього року пенсіонерка перенесла інсульт, через що вона тимчасово не могла ходити, говорити й користуватися правою рукою.

На період реабілітації Вуд помістили в будинок для людей похилого віку, щоб медики надали їй потрібний догляд. За нещасливим збігом обставин це місце стало епіцентром спалаху Covid-2019 у Вашингтоні, і понад 30 літніх людей померли.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

UPDATE: Doctors informed our family that after a series of tests, the final test came back negative and Geneva is officially “coronavirus free.” She will be home in the next 3-4 days where she’ll be in quarantine with her family, until told otherwise by doctor’s. In Geneva’s words, “This is a gift from God, his work is not done with me just yet!” . . She’s being called “The Nation’s Grandma” and “The Face of the Fight” and we couldn’t be more proud of you Geneva the Great! . . Photos are Geneva hugging her daughter’s Cami and Barbara. . . #sobbing #happytears #genevawood #coronavirus #allclear #thankful #familyfirst #thankyougod

Допис, поширений Lifestyle (@june.in.january) 22 Бер 2020 р. о 12:56 PDT

5 березня коронавірус діагностували й у Женеви. Лікарі відразу сказали родичам, що шансів на виживання у жінки мало у зв’язку з інсультом і похилим віком. Однак Вуд навіть і не думала вмирати – раптово її стан став поліпшуватися.

А 22 березня медики потішити жінку, зайшовши до неї в палату без масок. Вони повідомили, що тест на Covid-2019 дав негативний результат. Женеву вже виписали, але їй потрібно побути на карантині.

Дочка пенсіонерки вважає подію дивом і справжнім променем надії для людей похилого віку.Важливість карантину / інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.