Спрадлін інфікувався коронавірусом, коли здійснював місіонерську поїздку до Нового Орлеану разом зі своєю дружиною Коли чоловік вже повертався додому, йому раптово стало погано. Відтак, він звернувся до медиків лікарні Конкорд у Південній Кароліні. Про це пише Patheos.

Дивіться також У Нью-Йорку встановили мобільні морги: вперше після теракту 11 вересня – фото

У лікарні стан пастора значно погіршився. Медики вирішили під’єднати його до апарату штучної вентиляції легень. Так само у лікарні Спрадліну провели тест на коронавірус. Той дав позитивний результат. Смерть Лендона Спрадліна стала однією з перший у Вірджинії.

Його дружина зараз перебуває в ізоляції. У неї вже виявили пневмонію, а результати тесту на коронавірус мають прийти з дня на день.

Що про коронавірус розповідав Спрадлін? Він заявляв, що поширення інформації про коронавірус є однією зі спроб підмочити авторитет очільника Білого дому Дональда Трампа. Спрадлін порівнював випадки смерті від COVID-19 зі свинячим грипом. Таку інформацію пастор поширював у власних соцмережах.


Допис, який поширював Спрадлін / Скриншот із соцмереж

Яка ситуація з коронавірусом у США

  • За минулу добу, 26 березня, кількість інфікованих COVID-19 у США зросла на 14 тисяч нових випадків. Відтак, США обігнали Китай та Італію за кількістю хворих на коронавірус.
  •  
  • Станом на 27 березня відомо про щонайменше 85 755 підтверджених випадків недуги у США, 1304 людини померли.
  •  
  • Найгірша ситуація у Нью-Йорку. Там госпіталізують лише “важких” пацієнтів, в одну палату (бокс) поміщають 2 людей. У штаті Нью-Йорк від коронавірусу померли вже 385 людей.