Про одужання нардепа повідомило видання LB.ua з посиланням на свої джерела.

Важливо Законопроєкт щодо забезпечення лікування коронавірусу: що він передбачає

Лукашев звернувся до лікарів минулого тижня, хоча ще у понеділок, 23 березня, він заперечував наявність коронавірусу. Згодом інформацію про хворобу Лукашева підтвердив нардеп Шахов, який першим серед нардепів захворів на COVID-19. 

В одному зі своїх ефірів депутат розповів, що хвороба в Лукашева протікає набагато легше, ніж у нього чи Вельможного.

Важливо! Станом на 29 березня в Україні зафіксували 418 випадків коронавірусу. На жаль, 9 людей померли, 5 – вдалося одужати.

Що відомо про Олександра Лукашева?Це член партії “Опозиційна платформа – За життя”, яка має відкриту проросійську позицію, а її лідером є кум Путіна – Віктор Медведчук. У Верховній Раді Лукашев займає пост першого заступника голови комітету з питань освіти, науки та інновацій.

Коронавірус у Верховній Раді: хто захворів

  • Першим на COVID-2019 захворів парламентар з групи “Довіра” Сергій Шахов. Він відпочивав в Італії. Трохи згодом стало відомо про інфікування його дружини. Вже 21 березня Шахова госпіталізували.
  • Того ж дня, 21 березня, стало відомо про підозру на коронавірус у члена тої ж таки депутатської групи “Довіра” та однопартійця Шахова – Сергія Вельможного. Він разом із сином перебуває в Олександрівській лікарні.
  • Вже 22 березня коронавірус підтвердили у депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Олександра Лукашева.
  • 24 березня про діагноз дізнався народний депутат від “Слуги народу” Руслан Горбенко. Наразі він перебуває у столичній Олександрівській лікарні.
  • 24 березня з’явилася інформація про те, що позафракційний народний депутат Сергій Рудик заразився коронавірусом. Востаннє він був на засіданні Верховної Ради 17 березня.
  • Позафракційна депутатка Верховної Ради Анна Скороход захворіла на коронавірус. У коментарі 24 каналу вона підтвердила діагноз. Наразі нардепка почується добре, проте не знає від кого могла заразитися коронавірусом.