Мовиться про австрійський курорт Ішгіль, який продовжував працювати, попри повідомлення про перші випадки зараження коронавірусом у своїх відвідувачів. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Важливо Буковель тільки зараз призупинив роботу через карантин

Люди звинувачують владу австрійської федеральної землі Тіроль, де розташований курорт, у повільній реакції на зафіксовані випадки зараження коронавірусом.

Про готовність підтримати позов повідомили 400 осіб, понад 350 з них – німці, які відпочивали в Ішгль і Пацнаунтале. У самій Австрії, а також в Німеччині, Данії, Норвегії, Ісландії, Швеції, Великобританії та Канаді виявили сотні заражених, які відпочивали саме в Ішгль.

Що відомо про курорт Ішгль?Ішгль – це гірськолижний курорт, що розташований на кордоні Австрії та Швейцарії, належить до федеральної землі Тіроль. За повідомленнями ЗМІ, він вважається розсадником коронавірусу в Європі.

Ішгль почали згадувати в негативному контексті, оскільки на початку березня у бармена одного з місцевих барів виявили коронавірус, проте місцева влада повідомила, що загрози немає, а тому курорт залишався відкритим. Карантин в Тіролі ввели тільки 19 березня.

Курорт Ішгіль, на який позиваються люди: карта

Коронавірус у світі: головне

  • Станом на 29 березня кількість хворих на коронавірус у світі перевищило 622 тисячі людей, понад 28 тисяч померли. Одужати вдалося понад 137 тисячам людей.
  • На першому місці за кількістю хворих на коронавірус – США. За Штатами йдуть Італія та Китай, де кількість хворих перевалила за 80 тисяч у кожній країні.
  • Багато країн закрили свої кордони та запровадили серйозні карантинні заходи. 
  • 12 березня Україна також ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він мав тривати до 3 квітня, але 25 березня уряд продовжив обмеження до 24 квітня.