Після того, як 12 березня Ольга Куриленко оголосила, що хвора на коронавірус, мільйони її прихильників засипали інстаграм-сторінку словами підтримки. Окрім цього, чимало людей цікавились, як протікає недуга та де саме акторка заразилась. Наразі зірка почувається добре та має змогу відповісти на найпопулярніші питання від прихильників. 

Важливо: Що робити, якщо підозрюєте у себе коронавірус: інструкція

Коли і де акторка заразилась коронавірусом? 

Я не знаю, коли і де. Вірус мене не попереджав в той момент. А так як він зараз усюди, то це могло статись де завгодно,
– зазначила Ольга Куриленко. 

Раніше акторка припускала, що могла підхопити COVID-19, виходячи з таксі, адже вірус може жити на поверхнях. 

Як Ольга Куриленко дізналась, що хвора саме на коронавірус? 

“Друзі, я багато разів відповідала на це питання в коментарях, але мені досі його ставлять. Тому відповім ще раз. Мені зробили тест в лікарні Лондона і результат виявився позитивним”.

Чому акторку відпустили додому, а не госпіталізували в лікарні? 

“Після того, як лікарі зробили обстеження і аналіз крові, вирішили, що мій стан не є критичним. Ніхто не відмовляв мені в госпіталізації. Мені просто цього не потрібно було робити. Я дуже вдячна медпрацівникам шпиталю, які зробили обстеження і допомогли мені”.

Чи ізолювала Ольга Куриленко від себе сина? 

“Я обговорювала це питання з лікарями, мені сказали залишатись з дитиною. Проблема була в тому, що він уже міг бути носієм коронавірусу, відтак міг інфікувати інших людей. Тому мені сказали ні до кого його не підпускати. Але, так як з нами була няня до цього, то ми просто всі втрьох ізолювались від інших”.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Olga Kurylenko (@olgakurylenkoofficial) 22 Бер 2020 р. о 2:13 PDT

Чи хворів син акторки на COVID-19?

“Наразі у нього немає жодних симптомів, тільки нежить була в перший тиждень моєї хвороби, але швидко пройшла. Неможливо знати, чи перехворів він коронавірусом, не здавши тесту. Оскільки вони зараз в дефіциті, ми, на жаль, не можемо цього з’ясувати”.

Ольга Куриленко робила тест на коронавірус повторно? 

“На жаль, через дефіцит тестів ніхто у моїй сім’ї, крім мене, не здавав його. З тієї ж причини я не можу зробити повторні проби. Найголовніше, що ми всі зараз добре почуваємось!”

Читайте також: Ольга Куриленко зізналась, чому розповіла світу про діагноз коронавірусу

Які медикаменти приймала Ольга Куриленко? 

“Яке мені прописали лікування? Жодного! Сказали тільки пити парацетамол при високій температурі і болях, що я і робила. Для підтримки імунітету я п’ю такі вітаміни: вітамін С, Е, Д, B5, Curcumin (Turmeric), Zinc. Увага! Ці вітаміни не лікують коронавірус! Вони тільки можуть допомогти імунній системі боротися з вірусами і інфекцією”.

Увага! Займатись самолікуванням, виявивши симптоми коронавірусу, небезпечно! При підвищеній температурі негайно звертайтесь до сімейного лікаря в телефонному режимі. Які симптоми можуть вказувати на коронавірус – дізнавайтесь в інфографіці 24 Каналу.

симптоми коронавірусу як відрізнити коронавірс ознаки хвороби
Симптоми коронавірусу