За розрахунками Daily Mail, у минулі дві доби в місті Нью-Йорк кожних 17 хвилин помирала інфікована коронавірусом людина. Через таку ситуацію президент США Дональд Трамп заявив, що розглядає можливість введення жорсткого карантину в Нью-Йорку та ще двох штатах, де випадків COVID-19 найбільше.

До теми Темпи поширення COVID-19 у Нью-Йорку вищі, аніж в Ухані та Ломбардії

“Ми хотіли б зробити там (у Нью-Йорку – 24 канал) режим карантину, оскільки це епіцентр епідемії. Я міркую про це”, – сказав Трамп журналістам під час брифінгу у Білому домі.

Згодом він додав у твіттері: “Я розглядаю можливість введення карантину в “гарячих точках”: Нью-Йорк, Нью-Джерсі, Коннектикут. Рішення буде прийнято, так чи інакше, незабаром”.

Чому Трамп вирішив не вводити карантин

Річ у тім, що місцева влада, зокрема губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо, жорстко розкритикували цю ідею. Куомо назвав таку ініціативу “цілком химерною, антиамериканською й антисоціальною”.

Ще ж і надто – влада штату натякнула, що у разі розмови про жорсткий карантин і фізичний кордон може початися “дискусія про громадянську війну”.

Коронавірус у США: у ніч на неділю, 29 березня, підтверджені випадки ураження коронавірусом становлять 123 тисячі 271, смертей уже понад 2200 по всій країні.

У Нью-Йорку, до слова, 883 людини померло загалом і понад 200 за добу. Інфікованих у Нью-Йорку – понад 53 000.

Вірус
Нагадаємо прості правила, як захиститися від вірусу