В’їзд до Києва легкого транспорту зараз також не обмежений. Про це повідомив Кличко під час брифінгу.

Важливо Кличко звернувся до киян: “Якщо продовжаться ці тусовки, нас усіх чекатиме катастрофа”

Водночас мер Києва зауважив, що у разі різкого збільшення хворих, місто доведеться закрити.

Якщо буде різкий стрибок вірусу, будуть ухвалені більш жорсткі обмеження, інакше ми цю заразу не зупинимо,
– наголосив Кличко.

Він додав, що з 17 березня діє обмеження на в’їзд до столиці автобусів міжміського сполучення. Щодо блокпостів, то вони працюють вже тиждень, там чергують поліція. 

Брифінг мера Києва Віталія Кличка: дивіться відео

Коронавірус у Києві: головне

  • У столиці України зафіксовано вже 102 зараження новим видом коронавірусу станом на 30 березня. За цим показником Київ явно випереджає усі інші регіони країни.
  • 12 березня Україна ввела карантин, аби зупинити поширення коронавірусу. Він мав тривати до 3 квітня, але 25 березня уряд продовжив обмеження до 24 квітня.
  • У межах карантину Україна закрила свої кордони для іноземців від 16 березня та припинила міжнародне авіа- та залізничне сполучення з 17 березня. З 18 березня повністю припинили міжміське пасажирське залізничне сполучення. Також закрили метро у Києві, Харкові та Дніпрі.
  • З 24 березня українцям заборонили здійснювати будь-які туристичні мандрівки, передусім літаками. 25 березня Кабмін запровадив надзвичайну ситуацію по всій Україні.
  • У Києві ввели обмеження на надання стоматологічних послуг, окрім невідкладних випадків. Обмеження діятимуть до завершення карантину.