Про це повідомило видання The Week наголосивши, що апарати, які пропонує Ілон Маск є недостатньо потужними для використання в реанімації.

Цікаво Ілон Маск заборонив співробітникам SpaceX користуватися Zoom

Що не так з апаратами Ілона

По суті апарати, які запропонував глава Tesla є апаратами БІПАП і використовуються для неінвазивної вентиляції легень. Такі пристрої зазвичай використовують для лікування апное. 

Однак лікарям потрібні саме апарати для інвазивної вентиляції, які допомагають доставляти кисень в легені. Саме їх зараз намагаються дістати уряди всіх країн.

Як стверджує видання посадовці системи охорони здоров’я застерігали проти використання подібних апаратів на пацієнтах, які хворі на COVID-19, оскільки вони можуть сприяти поширенню вірусу.

Раніше у Tesla прийняли рішення налагодити власне виробництво апаратів штучної вентиляції легень. Для цього переобладнали закритий завод Gigafactory 2 у штаті Нью-Йорк.

  • До слова, на твіт Ілона відгукнулися Уляна Супрун та посольство України у США. Однак ані Маск, ані Tesla поки що на це не відповіли.
  • Варто зазначити, що цього тижня Маск вже передав 40 апаратів з обіцяної тисячі кільком лікарням Нью-Йорка. Сам же він раніше наголошував, що паніка пов’язана з поширенням коронавірусу може виявитися небезпечнішою ніж сам вірус.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно