У Великій Британії введено режим карантину. Як і в Україні, закриті усі торговельні центри, навчальні заклади, ресторани та бари, кінотеатри. Залишаються працювати тільки продуктові магазини та аптеки. Водночас найбільше навантаження впало на медиків, які цілодобово надають консультації та обстежують пацієнтів. Через пандемію коронавірусу кількість звернень до лікарів збільшилась в сотні разів, тому принц Вільям і Кейт Міддлтон вирішили підтримати працівників шпиталів. 

Дивіться також: Принц Чарльз вперше після інфікування коронавірусом звернувся до британців: відео

Кілька днів поспіль герцоги Кембриджські телефонують до Національної служби охорони здоров’я. Представники монархії просто спілкуються з працівниками шпиталів, жартують з ними та говорять про їхні потреби. У мережі опублікували фрагмент одного з дзвінків Вільяма і Кейт. 

“Від нас двох я хочу сказати, як ми пишаємося вами і як приголомшливо ви справляєтеся з роботою в цих екстремальних умовах. Я знаю, що для вас – це просто робота, але насправді те, що ви робите, набагато більше і масштабніше, ви робити щось неможливе. Вся країна пишається вами. Дякую за всі зусилля і ті години, що ви присвячуєте своїй справі”, – звернувся у розмові принц Вільям.