Про це Трамп розповів на брифінгу в ніч на 5 квітня. Відео виступу американського президента опублікували в офіційному твіттері Білого дому. 

Зверніть увагу Антирекорд у світі: за добу у США від коронавірусу померло 1480 людей

Армійців до Нью-Йорка наразі зайде небагато – лише тисяча. Вони повинні допомагати місцевій владі в усьому, в чому буде потреба в процесі боротьби з поширенням коронавірусу та наслідками епідемії. 

Важливо, що серед військовослужбовців обов’язково буде багато військових медиків та медсестер

Це, мабуть, буде найскладніший тиждень – між цим та наступним. І буде дуже багато смертей, на жаль,
– визнав Трамп.

В Україні, до слова, як кажуть представники влади, пік захворюваності слід очікувати за тиждень-два. 

Щодо введення військових до Нью-Йорка, Трамп не відповів журналістам конкретно на запитання, що саме вони будуть робити у місті. Сказав лише, що “вони йдуть на війну, у бій, до якого їх ніколи насправді не тренували“.

У штаті Нью-Йорк, додамо, зареєстрували понад 113 тисяч інфікованих коронавірусом. Населення штату – приблизно 20 мільйонів людей.

Коронавірус у США: коротко

  • Всесвітня організація охорони здоров’я попереджала, що новим епіцентром поширення коронавірусу може стати США. Так і сталося – станом на 5 квітня у США зареєстрували понад чверть усіх випадків, виявлених у світі: 307 тисяч з майже 1 мільйона 200 тисяч.
  • З 13 березня Сполучені Штати зупинили на місяць транспортне сполучення з Європою, Великою Британією, Ірландією та Канадою. Тоді ж Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан у країні.
  • Уряд США роздасть кожній родині по 3 тисячі доларів через коронавірус. Загалом “антикоронавірусний” бюджет країни, підписаний Трампом, становить понад 2 трильйони доларів.

Коронавірус
Як захиститися від інфікування