Окупована Луганщина

Тутешні окупанти розповідають, що вони вже зафіксували чотири випадки зараження COVID-19.

Важливо В Україні підтвердили 1251 випадок зараження коронавірусом: 32 людини померли

Відомо, що хворих на коронавірус виявили:

  • Слов’яносербський район – 1.
  • Хрустальний (колишня назва – Красний Луч) і Антрацит – 3, зокрема нові випадки.

Окупанти переконують, що усі перебувають у інфекційних стаціонарах, в стані середньої та легкої тяжкості. Раніше представники окупаційної адміністрації повідомляли, що один із хворих прибув із Москви. Цікаво, вони також стверджували, що у них нібито одна людина вже одужала від COVID-19.

Окупована Донеччина

У так званій “ДНР” кажуть про три випадки заражень. Зокрема, інфікувалася дитина. Її мати також захворіла коронавірусом. Трапилося це в окупованій Макіївці.

Також відомо про ще одного 62-річного хворого. Чоловік мав температуру 37,1, кашель і задишку. Його стан – задовільний. Він перебуває у інфекційному відділенні, а його дружину госпіталізували. Де це сталося, бойовики не повідомляють.

Також у “ДНР” повідомили, за минулу добу з підозрою на коронавірус до лікарень потрапили 8 людей, а загалом під наглядом медиків перебувають 124 особи.

До теми Коронавірус в окупованому Криму: кількість хворих зросла до 20 осіб

Коронавірус на купованому Донбасі: хворих може бути більше

Зауважимо, ці дані можуть бути неточними, оскільки окупанти не мають ані тестів, ані належної кваліфікації, аби виявити коронавірус. Водночас вони можуть банально применшувати дані.

Зокрема, українська розвідка повідомляла, що на Донеччині може бути 12 хворих через жінку, яка приїхала з Китаю транзитом через Москву. А за словами українського омбудсмена Людмили Денісової, на окупованому Донбасі з пневмонією лікуються щонайменше 700 людей.

Тим часом, на підконтрольній Києву території Луганщини підтвердили 3 випадки заражень коронавірусом, а на Донеччині – 8 випадків.

Зверніть увагу Коронавірус в Росії: кількість хворих збільшилася до 4731 людини


Як захиститися від коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу