Чисельність летальних випадків зростає, так само, як і звернень. Про це в ефірі 24 каналу розповів міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Зверніть увагу У ліфті Коломийської лікарні помер чоловік з підозрою на коронавірус

За його словами, наразі очікують, що значне зростання хворих може бути саме перед Великоднем. Важких випадків теж побільшало. Зараз є 7 пацієнтів у міських закладах на штучній вентиляції легень і понад 20 людей на підтримці киснем.

Сьогодні у лікарнях з підозрою на коронавірус перебуває:

  • центральна міська клінічна лікарня – 162 пацієнти;
  • міська клінічна лікарня №1 – 63 пацієнти;
  • інфекційна лікарня – 68 людей;
  • диспансер – 36.

Він зазначив, що деякі люди потрапляють вже з двосторонніми пневмоніями. Пацієнтам роблять експрес-тести. У тих, в кого позитивні результати, – допомога надається в окремому приміщенні. Також, за його словами, в області існує проблема з ПЛР-тестами, тому потрібно розробити механізм, щоб пришвидшити дослідження.

Мер закликав за найменших ознак хвороби звертатися до медиків.

Деякі люди занадто пізно звертаються до лікарів і до останнього залишаються вдома. Вони приховують хворобу. Проте постійно працює гаряча лінія, а також швидкі,
– повідомив Марцінків.

Міський голова додав, що у перинатальному центрі, де нещодавно померла породілля, провели експрес-тестування усім пацієнтам та лікарям. Після повторного ПЛР-тестування у 2 лікарів підтвердився коронавірус, вони зараз перебувають на лікуванні.

Як не захворіти на коронавірус
Як не захворіти на коронавірус / Інфографіка 24 Каналу

Дивіться відео розмови з мером Івано-Франківська: