Через таку заборону у Києві навіть виник скандал, коли правоохоронці затримали одного зі спортсменів, який переплив Дніпро, щоб потрапити на спортивний майданчик в Гідропарку.

Як це було Чоловік переплив Дніпро, протестуючи проти закриття Гідропарку: відео

Ситуацію із закриттям спортмайданчиків прокоментував і міський голова Києва Віталій Кличко у своєму щоденному зверненні.

“Мені теж не вистачає занять активним спортом, як професійному спортсмену. Я займаюся вдома. Але скажу, що якщо спортсмени думають, що вони захищені від вірусу – це не так. Ті, хто боїться втратити свою суперформу, повинні зрозуміти, що нехтуючи правилами, можуть втратити здоров’я, або навіть життя. І обмеження, що запровадив уряд, стосуються всіх. Виключення для бодібілдерів, “моржів” та інших суперактивних немає. Навіть професійні спортсмени припинили свої тренування. Олімпійські ігри в Токіо перенесли у зв’язку з ситуацією з коронавірусом у світі”, – заявив Кличко.

Читайте також Як і де можна займатися спортом під час карантину


Чому краще залишатися вдома під час карантину

Ситуація з коронавірусом у Києві та Україні:

  • Кількість інфікованих коронавірусом в Україні досягла позначки в 1462 особи. Лише за один день 6 квітня кількість нових випадків становила 143.
  • Від COVID-19 померло в Україні 45 осіб.
  • Найбільша кількість інфікованих у Києві – 279 осіб. Було підтверджено 5 летальних випадків від COVID-19.