Про це розповіли у відділі комунікації поліції Запорізької області увечері 6 квітня.

До теми У Запоріжжі закрили острів Хортицю, але громадський транспорт працює

Хворий директор ринку в Запоріжжі та штраф від поліції: суть історії

  • 21 березня 2020 року правоохоронці звично перевіряли дотримання карантинних заходів та виїхали на один з ринків Запоріжжя.
  • На ринку поліцейські виявили два кіоски, які ігнорували заборону та продовжували торгувати продуктами.
  • Зафіксувавши порушення, працівники поліції пішли до директора ринку та нагадали йому: мовляв, ринки повинні бути зачинені.
  • Однак директор ринку, як кажуть у НПУ, “заперечував факт роботи ринку та перешкоджав фіксуванню правопорушення”.
  • Зрештою, на чоловіка склали адміністративний протокол за порушення правил щодо карантину людей, а роботу ринку зупинили.
  • На жаль, історія на цьому не завершилася: згодом директор ринку потрапив до лікарні, а 3 квітня стало відомо, що він інфікований коронавірусом та має COVID-19. Причому стан його здоров’я – важкий.

З директором контактували кілька поліцейських – вони вже здали тести та отримали негативні результати. Решту осіб, з якими міг контактувати хворий, зараз встановлюють.

Чи можна працювати ринкам в умовах карантину? Роботу ринків заборонили постановою уряду від 16 березня. Однак роботу продуктових ринків дозволили іншою постановою від 30 березня. 

Станом на ранок 6 квітня в Україні підтвердили 1319 випадків COVID-19, з яких 38 людини, на жаль, померли. Водночас 28 пацієнтів одужали. Оновлені дані будуть зранку 7 квітня.

Щодо Запорізької області, то наразі відомо про 41 випадок інфікування, з яких 6 людей одужали. Смертельних випадків не фіксували. 

Карантин, обмеження
Нові карантинні обмеження: що не можна робити