З такою заявою Трамп виступив під час спеціального брифінгу у Білому домі. Відео виступу президент США оприлюдни у своєму твіттері.

Важливо Трамп допустив припинення фінансування ВООЗ: причина

Він підкреслив, що США зазнали потужних ударів, однак окремі регіони “впоралися неймовірно добре”, і саме це посприяє перемозі над хворобою. 

Наступного тижня, сподіваємось, що все почне йти у зворотному напрямку,
– зазначив американський лідер.

Водночас глава Білого дому додав, що ситуація є складною в усьому світі, та висловив підтримку британському прем’єр-міністру Борису Джонсону, який напередодні потрапив з коронавірусом до відділення інтенсивної терапії.

Що відомо про коронавірус у Джонсона

  • 5 квітня Бориса Джонсона госпіталізували через 10 днів після позитивного результату тесту на коронавірус.
  • До того Джонсон заявив, що залишається в ізоляції, оскільки все ще має легкі симптоми коронавірусу. Раніше Джонсон розіслав листи кожній британській родині, закликаючи людей залишатись вдома.
  • Президент США Дональд Трамп занепокоєний станом здоров’я британського прем’єр-міністра Бориса Джонсона. Глава Білого дому відправив до Лондона представників провідних американських фармацевтичних компаній.
  • 7 квітня представник глави британського уряду заявив, що у Джонсона відсутня пневмонія.

Сполучені Штати продовжують лідирувати у світі за кількістю заражених коронавірусом. За останніми даними, інфіковано понад 398 тис. американців. За останню добу зареєстровано найбільше від початку пандемії летальних випадків – 1 736, їх кількість загалом сягнула 12 844. Водночас 21 849 хворих одужали.