Двох жінок госпіталізували у міську лікарню – одна з них є громадянкою Росії, повідомляє телеграм-канал Teza, посилаючись на головну лікарку Першотравенської міської лікарні Тамару Турчак.

До теми На релігійних зборах у Першотравенську з хворими на COVID-19 контактували 556 людей

У пацієнток виявили пневмонію, вони перебувають у стані середньої важкості. Обидві жінки були на зборах церкви “Нове покоління”.  

Інші 19 людей, у яких виявили коронавірусну інфекцію, перебувають вдома на самоізоляції та лікуються вдома під контролем лікарів.

В’їзди до Першотравенська перекриті – на них розташували блокпости. Виїхати з міста можна лише з письмового дозволу мерії, а всім прибулим міряють температуру.

Блокпост на в’їзді до Першотравенська: відео Teza

Мешканці Першотравенська планують розправу

Жителі Першотравенська створили групу у фейсбуці, у якій обговорюють варіанти розправи над церквою “Нове покоління” та її парафіянами. 

Мешканці Першотравенська голосують, щоб:

  • а) спалити церкву;
  • б) посадити її пастора;
  • в) виселити церкву з міста;
  • г) дати спокій протестантам.

Поки що перший варіант зібрав найбільше голосів. У Першотравенську населення близько 29 тисяч, натомість за добу у групу вступили понад тисяча людей.


Мешканці Першотравенська створили групу проти церкви “Нове покоління” / Teza

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.