Про карантинні заходи у США 24 каналу розповіла Вікторія Лісецька, яка живе в Лос-Анжелесі.

Цікаво Коронавірус у Нью-Йорку: губернатор заявив, що ситуацію взяли під контроль

За її словами, коли корабель Mercy пришвартувався до Лос-Анджелеса – це було масштабною подією у місті. Плавучий шпиталь допоможе зменшити навантаження на місцеві лікарні, які зараз приймають пацієнтів з коронавірусом.

Там вже вилікувався 31 пацієнт, щоправда, жоден з них не хворів на COVID-19. Це були типові операції з видалення апендициту, інвазивні втручання. Зараз один з представників команди Mercy захворів на коронавірус. Тому там слідують за тим, наскільки безпечно лікувати пацієнтів,
– повідомила Лісецька.

Як виглядає шпиталь на воді:

Вона також зазначила, що і сама намагалась прийти на огляд до дантиста, на що він відповів, що краще після карантину. Лікарі люб’язно просять консультуватись онлайн і в жодному разі не їхати в лікарню, оскільки там можна підхопити коронавірус. Тому в більшості випадків люди консультуються з сімейними лікарями через соцмережі.

“Також влада наполегливо рекомендувала не виходити до продуктових магазинів і за можливістю замовляти все онлайн, бо у Каліфорнії, за прогнозами, цей і наступний тиждень – пік захворювань. За порушення дистанції – штраф 1000 доларів або 6 місяців за ґратами,” – зазначила українка.


Вікторія Лісецька / Фото 24 канал

До того ж, з 10 квітня 2020 року в Каліфорнії усі покупці та продавці в магазинах, аптеках, банках повинні бути в масках. Раніше це було лише рекомендацією.

Що відомо про коронавірус у США

► Сполучені Штати лідирують за кількість заражених коронавірусом. Станом на 10 квітня там зафіксували понад 468 тисяч випадків недуги, померли – 16,6 тисячі людей, одужали – майже 26 тисяч

► З 13 березня США тимчасово зупинили на місяць транспортне сполучення з Європою, Великою Британією, Ірландією та Канадою. Дональд Трамп оголосив надзвичайний стан 13 березня 2020 року.

► Згодом у США схвалили перші ліки проти коронавірусу – хворих лікуватимуть за допомогою плазми крові тих, хто вже одужав від коронавірусу.

► Уряд США роздасть кожній родині по 3 тисячі доларів через коронавірус. Окрім того, у країні тривають клінічні випробування вакцини проти коронавірусу.

коронавірус, головні цифри
Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 Каналу