Про послання королеви до нації розповіли у BBC. За словами Єлизавети ІІ, святкування Великодня у 2020 може видатися недоречним – через пандемію коронавірусу. Однак насправді це свято зараз дуже потрібне.

Лише тижнем раніше Єлизавета ІІ виступила зі зверненням до нації вп’яте за роки правління

Цього року Великдень – геть інший для багатьох із нас. Але якщо ми зберігатимемо дистанцію один від одного, то цим зберігатимемо й безпеку один одного. Однак, Великдень не скасовано. Насправді, Великдень нам зараз потрібен як ніколи,
– сказала королева.

І додала: “Наскільки б темною не була смерть – особливо для тих, хто страждає від горя, – світло і життя сильніші”.

“Ми всі знаємо, що коронавірус нас не здолає!” – підсумувала Єлизавета та побажала усім і кожному благословенного Великодня.

 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Her Majesty speaks of light overcoming darkness, and the hope that Easter symbolises, in a special audio message recorded to mark the Easter weekend.‬ ‪

Допис, поширений The Royal Family (@theroyalfamily) 11 Кві 2020 р. о 9:59 PDT

Зауважимо, своє звернення Єлизавета записала у Віндзорському палаці за допомогою лише звукорежисера, який перебував у сусідній кімнаті. 

Що цікаво: у BBC пишуть, що це було перше в історії країни великоднє послання королеви народові. Причому воно містить два вкрай важливі меседжі: 

  • Великдень у 2020 буде важким, але дуже потрібним.
  • Життєво необхідно людям дотримуватися соціальної дистанції.

Додамо, що звернення британського монарха на релігійну тематику в країні не вважають кроком, який порушує принцип роздільності держави та церкви. Адже король чи королева Великої Британії за традицією є водночас очільниками дуже впливової в країні Англіканської церкви. 

COVID-19 у Великій Британії: станом на початок доби 12 квітня зафіксовано 78 991 випадок інфікування коронавірусом, відомо про 9 875 померлих. У країні від початку епідемії протестували на COVID-19 335 тисяч людей. 

Коронавірус
Як уникнути інфікування