Кількість смертей від коронавірусу в Італії вже сягає майже 20 тисяч. Водночас упродовж останньої доби померла 431 людина. Це найнижчий показник смертності від 19 березня. 

Також на тему: Коронавірус в Італії 11 квітня 2020 року

Станом на 13 квітня в Італії підтвердили 156 363 випадки зараження коронавірусом та 19 899 смертей. 34 211 людей одужали.

Водночас генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус заявив, що пандемія COVID-19 сповільнюється в Італії та інших європейських країнах. Однак він додав, що швидке зняття обмежень може призвести до “смертельної другої хвилі”.

Зазначимо, що протягом останніх тижнів в Італії було зафіксовано найбільшу смертність від коронавірусу. З 12 квітня найбільше летальних випадків підтвердили у США.

Додамо, що раніше президент США Дональд Трамп видав указ про надання допомоги Італії у боротьбі з поширенням коронавірусу. Допомога повинна охоплювати медичні та гуманітарні товари, створення польових госпіталів.

Коли закінчиться карантин в Італії

Через епідемію коронавірусу влада Італії вирішила продовжити обмежувальні заходи, які ввели по всій країні. Тепер карантин в Італії триватиме до 3 травня.

Детальніше В Італії через коронавірус карантин продовжили до травня

Прості правила гігієни про коронавірусі
Прості правила, які можуть врятувати життя

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.