Як йдеться в повідомленні на сайті Офісу Президента, нині перевіряють технічні параметри апаратів двох українських компаній. Якщо їхні показники якості відповідатимуть закордонному обладнанню, українські лікарні отримають сотні апаратів вже у найближчі тижні.

“Вартість таких апаратів штучної вентиляції легень у рази менша, ніж закордонного обладнання. Ми зможемо краще забезпечити наших лікарів і врятувати більше життів”, – заявив Володимир Зеленський.

Апарати ШВЛ Медичне обладнання для штучної вентиляції легенів. Його застосовують, якщо пацієнт не може або йому важко дихати самостійно. Проблеми з диханням часто виникають у людей з двосторонньою пневмонією. Від можливості приєднатися до апарату ШВЛ іноді залежать шанси на життя пацієнта.

Варте уваги У МОЗ пояснили, кому потрібна штучна вентиляція легенів

Яка ситуація з коронавірусом в Україні Станом на ранок 13 квітня в Україні підтвердили 3102 випадки захворювання на коронавірус. За добу виявили 325 нових випадків інфікування. Усього госпіталізували 1179 людей, з них 49 дітей. Від COVID-19 померло 93 людини.

Це важливо Пік коронавірусу в Україні припаде на 17 квітня, – Ляшко


Симптоми коронавірусу