Якщо температура тіла пасажира або водія перевищуватиме 37°C, на місце викличуть мобільну бригаду, повідомив радник Київського міського голови Володимир Бондаренко у фейсбуці.

До теми COVID-19 у Києві: кількість хворих зросла до 551

Мобільна бригада віжзьме аналіз на коронавірус й залежно від температури направить на самоізоляцію або госпіталізує. 

Бондаренко розповів, що у зв’язку з цим усі в’їзди до Києва звузять до 1-2 смуг руху, але виїзди залишать вільними.  

З 00:00 16.04.2020 на в’їздах до Києва буде запроваджено вимірювання температури для тих, хто в’їжджає до столиці. Це стосується водіїв і пасажирів автобусів, вантажно-пасажирських та вантажних автомобілів, а також легкових автомобілів, які перевозять більше ніж 3 осіб включно з водієм,
– написав Бондаренко.

Відтак, якщо у прибулих температура буде в межах норми та не буде симптомів, вони безперешкодно зможуть потрапити до столиці. 

Якщо у вас температура вище 37°C – у вас можуть взяти аналізи на COVID-19. Якщо вище 38°C – вас можуть госпіталізувати. Ми просимо усіх зрозуміти цей вимушений крок. На превеликий жаль, ситуація, яку ми спостерігали в Україні протягом вихідних, не дає нам змоги оптимістично дивитись на цей тиждень, протягом якого держава мала перейти пік захворюваності на коронавірусну хворобу,
– додав Бондаренко. 

Бондаренко заявив, що недотримання карантинних заходів громадянами стає причиною нових спалахів хвороби. У Києві зафіксовано вже 94 випадки спалаху у місцях компактного проживання або роботи хворих на коронавірус.

Він вважає, що хворобу можна зупинити лише дотримуючись карантину. За його словами, якщо кількість хворих стане більшою, то лікарні не впораються з таким навантаженням, через що кількість летальних випадків зросте. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.