Такі дані наводить Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Найбільше на закупівлі для боротьби з COVID-19 витратили у Київській (427 мільйонів гривень), Одеській (153 мільйони гривень), Львівській (128 мільйонів гривень), Дніпропетровській (127 мільйонів гривень) та Запорізькій області (67 мільйонів гривень).

Читайте також Скільки українців підтримують продовження карантину: результати соцопитування

Натомість Чернівецька область, де вперше виявили коронавірус в Україні, і в якій понад 500 підтверджених випадків інфекції (за цим показником уступає лише Києву), витратила на боротьбу з коронавірусом лише 16 мільйонів гривень (четверте місце з кінця). Менше за неї витратили в Луганській (5 мільйонів гривень), Кіровоградській (8 мільйонів гривень) та Івано-Франківській областях (13 мільйонів гривень). Замикає топ-5 з кінця  Чернігівська область (17 мільйонів гривень).

Важливо! Через поширення COVID-19 в Україні та світі, що призвело до економічних проблем, депутати внесли значні корективи у державний бюджет на 2020 рік. Зміни передбачають створення Фонду боротьби з наслідками коронавірусу розміром у 64,9 мільярда гривень.

Найдорожчою закупівлею проти COVID-19 є послуга з забезпечення спеціалізованим автотранспортом медзакладів, яку Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва (КМДА) закупив за 74 мільйони гривень.

Далі йдуть 3 закупівлі від замовників, підпорядкованих МВС. Так Центр обслуговування Нацполіції придбав захисні костюми, а також медичні рукавички та маски за 69 та 61 мільйона гривень відповідно. Крім того, центральний госпіталь МВС України закупив респіратори та ізолювальні костюми за 46 мільйонів гривень. Сукупно ці 2 установи провели антикоронавірусні закупівлі на суму 200 мільйонів гривень.

До слова На Одещині побили поліцейського після його зауваження про відсутність масок

На 5 місці — закупівля апаратів ШВЛ Дніпропетровською ОДА за 35 мільйонів гривень.

Коронавірус в Україні: головні цифри

  • Станом на ранок 14 квітня в Україні підтвердили 270 нових випадків зараження коронавірусом COVID-19.
  • Загальна кількість хворих – 3372.
  • На жаль, в Україні підтвердили 98 летальних випадків. За останню добу – 5 смертей.
  • Серед хворих на коронавірус пацієнтів – 119 одужали.