Відповідне відео вже заполонило мережу. На кадрах видно, як Юлія Сафонова виконує фрагмент пісні Besame mucho, викликаючи овації у сусідів, які стали очевидцями імпровізованого домашнього концерту. 

Дивіться також: Концерт Андреа Бочеллі у Міланському соборі на Великдень: відео

“До наступного виступу готова. З любов’ю з Іспанії”, – написала оперна співачка у мережі. 

 

Мама Юлії Сафонової розповіла журналістам “Укрінформу”, що в Іспанії артистка перебуває зі своєю подругою Даніелою. Саме вона і створила акомпанемент до виступу співачки. Окрім цього, Тетяна Танчук зізналась: рада, що творчість її доньки надихає іспанців у час пандемії. 

“Радію за Юлію, яка в умовах карантину, а в Іспанії його треба жорстко дотримуватися, знайшла спосіб підтримувати не тільки особисту творчу форму, але й шанувальників музики – класичної та сучасної, популярних іспаномовних творів та українських пісень. Судячи з оплесків з балконів, які лунають на відео, такі концерти викликають захоплення валенсійців”, – зазначила мама Юлії Сафонової. 

Як відомо, в Іспанії вже пережили пік епідемії коронавірусу. Станом на 14 квітня там зафіксовано понад 170 тисяч хворих на COVID-19, з них понад 18 тисяч людей померли.