Анджела Прімаченко звернулася до лікарів на 33 тижні вагітності. Вона скаржилася на симптоми, які вважала наслідком алергії. Тести підтвердили, що жінка інфікована коронавірусом COVID-19.повідомляє Insider.

Читайте також У Київській області породілля з коронавірусом народила здорову дитину

Через деякий час її стан різко погіршився, її підключили до апарату штучної вентиляції легень. Лікарям довелося ввести 27-річну жінку у медикаментозну кому – в межах лікування, а також, аби захистити дитину.

6 квітня жінка отямилася і зрозуміла, що вже народила. Прімаченко виписали з лікарні, але вона досі не змогла потримати свою доньку на руках – дитина поки перебуває у відділенні інтенсивної терапії новонароджених. 

Натомість лікарі показали її рідним через відеочат.

 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Baby Ava is still in the NICU and i still haven’t been able to see her in person . . but so thankful for amazing nurses who send me update photos!!! @jennifer_ristau2 was able to take a pic of my baby girl for me!!! CANT WAIT TO MEET YOU my little fighter!!

A post shared by Angela Primachenko (@angela_primo) on Apr 11, 2020 at 6:30pm PDT

Медики повідомили, що у немовляти – негативний тест на коронавірус. Зазначимо, що у чоловіка Прімаченко та 11-місячної доньки також не виявили інфекції. 

На своїй інстаграм-сторінці новоспечена мама опублікувала зворушливе відео. На ньому видно, як жінку вивозять з відділення інтенсивної терапії, а усі присутні зустрічають її оплесками.

Жінку зустрічають оплесками у лікарні: дивіться відео

До слова, лікарі прослідкували за станом вагітних жінок з коронавірусом у китайському місті Ухань. Вони запевняють, що згідно з останніми даними, збудник інфекції не передається від матері до дитини.

Детальніше про перебіг COVID-19 під час вагітності та його вплив на дітей – читайте тут.