Зупинити дію цього закону владу штату змусила ситуація з коронавірусом, пише New York Post. Адже за використання захисних масок в громадських містах його жителі могли постати перед законом. А вийти в магазин чи аптеку без захисної маски вони не могли, щоб не наразитися на небезпеку зараження.

Варте уваги В Україні на коронавірус захворіли 978 медиків та 332 дитини

Що таке Ку-клукс-клан?Ку-клукс-клан або Невидима Імперія Півдня (англ. Ku Klux Klan) – назва кількох расистських та терористичних організацій в США, здебільшого на півдні. Перші організації виникли ще у 1865 році та проіснували до 1870-х років. Друга хвиля – у 1915-1945 роках. Третя хвиля – після 1956 року.

В різні роки кількість членів Ку-клукс-клану доходило до 6 мільйонів осіб.

Відзначаються расистськими, гомофобними та антисемітськими ідеологіями. Часто здійснювали напади на активістів та представників влади.

Більше про це Ку-клукс-клан: що відомо про найжорстокішу таємну організацію США

Тож указ губернатора Брайана Кемпа дозволив носіння маски, капюшона чи іншого засобу, за допомогою якого частина обличчя може бути приховане. Однак лише за умови, що воно використовується згідно з рекомендаціями медиків для намагання подолати розповсюдження COVID-19.

Коронавірус в США: головне

Станом на 18 квітня в США було зафіксовано понад 710 випадків зараження коронавірусом. За цим показником США на першому місці у світі.

Від COVID-19 померло понад 37 тисяч в США.

Лише в самому штаті Джорджія було зафіксовано понад 17 тисяч випадків коронавірусу. Померли 550 осіб.