Комендантська година у Туреччині діятиме з 23 по 26 квітня, повідомляє Hurriyet Daile News.

Важливо Одна з найстарших жінок з COVID-19 одужала в Туреччині: що відомо

Реджеп Ердоган заявив, що ефект від сучасних заходів є. Зауважимо, що станом на 20 квітня у Туреччині на коронавірус захворіли понад 90 тисяч людей, з них 2 140 хворих померли, ще 13 430 – одужали.

Кількість тестів підвищується, кількість хворих зменшується. Сподіваюся, скоро почне зменшуватися кількість смертей,
– додав він.

Раніше у 31 провінції Туреччини, зокрема в Анкарі, Стамбулі та Антальї запроваджувалася комендантська година протягом 11 – 12 квітня та 18 – 19 квітня.

Що передбачає комендантська година?Це заборона для жителів певного населеного пункту з’являтися на вулицях у встановлений час доби. Так, у з початку квітня в Туреччині діє комендантська година, який забороняє особам молодше 20 років залишати будинок.

Коронавірус у Туреччині: головне

  • 3 квітня президент Туреччини Реджеп Ердоган запровадив у країні низку карантинних заходів. Зокрема, заборонив виходити на вулицю людям, молодшим за 20 років, та зобов’язав турків у громадських місцях перебувати у медичних масках.
  • Туреччина закрила свої кордони з 21 березня, а з 28 березня повністю зупинила на невизначений термін міжнародне авіасполучення. Їздити між містами люди можуть лише з дозволу місцевої влади.