Окрім того, препарат планують використовувати не лише для лікування, а й для профілактики, повідомляє Офіс Президента.

До теми Зеленський пообіцяв мільйон доларів винахіднику вакцини чи ліків від COVID-19

У повідомленні зазначають, що за попередніми висновками українських вчених та виробників, препарат може суттєво знизити або навіть повністю нейтралізувати загрозу смерті від ускладнень, які спричиняє COVID-19.

Натомість Зеленський висловив надію на те, що під час клінічних випробувань ефективність препарату таки підтвердять, й він “допоможе вберегти життя тисяч українських громадян”.

Я вірю в українських учених, і сьогодні всією країною ми тримаємо за них кулаки,
– сказав Зеленський.

Назву препарату, виробника та навіть діючу речовину поки що тримають в таємниці. У пресслужбі зазначили, що усі деталі повідомлять згодом.

Раніше президент пообіцяв виділити мільйон доларів тому українському вченому, який зуміє винайти ліки або вакцину проти коронавірусу. Відтак, цілком ймовірно, що у випадку позитивних результатів досліджень цього препарату, його виробники можуть отримати зазначену суму.

Нагадаємо, раніше український вчений Олександр Гриневич заявив, що фуфломіцин Протефлазід ефективний для лікування коронавірусу. Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Цікаво Мільйон доларів за вакцину від Зеленського: академік висміяв ініціативу президента

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.