Медсестра звернулася з симптомами коронавірусу за своїм місцем роботи і її одразу госпіталізували, повідомляє пресслужба Яворівської райдержадміністрації.

До теми МОЗ пояснило, чому у 2020 році можуть знизити зарплати медиків

60-річна медсестра 1960 року народження проживала у селі Вороців Яворівського району та працювала в обласному Центрі легеневого здоров’я молодшою медсестрою.

Хвора за меддопомогою не зверталася, лікувалася вдома сама. Звернулася 12 квітня за медичною допомогою за місцем роботи в Центр легеневого здоров’я і одразу була госпіталізована. Їй проведено обстеження на COVID-19 (ПЛР), результат позитивний. Лікарі боролися до останнього, але хвороба виявилася сильнішою,
– йдеться у повідомленні.

У Центрі легеневого здоров’я зазначають, що жінка не була залучена до лікування хворих на коронавірус пацієнтів. Також там повідомили, що 13 квітня жінка поступила до пульмонологічного відділення лікарні, а 16 числа її перевели в реанімаційне відділення. 22 квітня пацієнтку під’єднали до апарту ШВЛ, але врятувати її життя не вдалося.

У пресслужбі лікарні додали, що хвора двічі здавала зразки на коронавірус – перший 13 квітня (результат був негативним), а другий 16 квітня, позитивний результат якого надійшов 19 числа. 

Станом на 22 квітня, у Львівській області зафіксували 274 випадки зараження коронавірусом.Як відрізнити коронавірус

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.