Станом на 22 квітня в інфекційних відділеннях Олександрівської лікарні перебували 88 пацієнтів, з яких 76 – з коронавірусом, розповіла Антоненко у своєму фейсбуці.

Цікаво Українські апарати ШВЛ будуть удвічі дешевші, ніж імпортовані, – Зеленський

У нас є 80 людей з пневмонією, а 6 з них – у реанімації. Усі на кисневій підтримці, але до приладів ШВЛ не підключений ніхто. Лише за вихідні у нас померли двоє пацієнтів з коронавірусом. Висловлюю співчуття рідним та близьким,
– зазначила лікарка.

Вона наголосила, що попри оманливе відчуття, буцімто епідемія втрачає оберти, яке поширюється останнім часом, загроза так досі нікуди не зникла.

“Невисокі цифри хворих на коронавірус у Києві і по Україні є заслугою кожного, хто дотримується карантину, заслугою як керівництва держави, так і відповідальністю місцевої влади. Я вас запевняю: цифри могли би бути не меншими, ніж в Італії, Китаї та США”, – заявила Людмила Антоненко.

Що відомо про коронавірус у Києві?Станом на 23 квітня у Києві підтвердили 1 тисячу 59 випадків захворювання на коронавірус. 19 людей у столиці внаслідок хвороби померли, але 39 вже змогли одужати.На яких умовах уряд продовжив карантин до 11 травня / інфографіка 24 каналу