Факти вживання котів у В’єтнамі зафіксували зоозахисник з організації No to Dog Meat. Вони отримали відео та фото жорстокого поводження з тваринами, пише New York Post.

До слова Коронавірус найчастіше потрапляє до організму через ніс: дослідження

Серед моторошних кадрів – як у В’єтнамі варять котів, потім здирають з них шкуру, сушать на сонці, після чого перемелюють їх у пасту. Саме ця паста мала б вберегти від коронавірусу.

Найбільш поширеним такі випадки є біля міста Ханой. Однак таку пасту з чорних котів продають і в інтернеті.

“Люди у всьому світі зі зрозумілих причин бояться COVID-19, але це не виправдовує ту жахливу жорстокість, з якою в’єтнамці поводяться з цими бідними кішкам”, – відзначила засновниця благодійної організації Джулія де Каденет.

Водночас В’єтнам виходить з карантину: за весь час епідемії тут не зареєстрували жодної смерті

Вона розповіла, що зоозахисники спочатку мали проблеми, коли в Китаї була поширена думка, що коронавірус передається через домашніх тварин. І тоді чимало собак та котів якщо не були викинуті на вулиці, то були вбиті.


Правда і міфи про коронавірус

Коронавірус у В’єтнамі: головне

  • У В’єтнамі, за даними worldometers, зареєстрували 268 випадків COVID-19, нуль летальних випадків, а 224 людини одужали.
  • Уже впродовж тижня не було виявлено жодного нового випадку зараження COVID-19.
  • В’єтнам є однією з перших країн, яка ввела заборону на польоти в Китай і з країни на початку лютого. Тоді були поміщені на карантин близько розташовані до Ханою поселення з населенням приблизно 10 тисяч осіб.
  • Загальнонаціональний карантин ввели в країні 1 квітня. З 18 квітня країна закрила кордони і заборонила в’їзд іноземцям на місяць.