Про це Ляшко повідомив у політичному ток-шоу “Право на владу”.

Читайте також В Україні на коронавірус захворіли понад 7 тисяч людей: за добу виявили рекордні 578 випадків

“Наразі ми постійно працюємо з Міністерством оборони… у нас відбуваються щоденні спільні наради де ми приймаємо рішення, які впливають на епідеміологічну ситуацію у силових структурах”, – сказав заступник міністра охорони здоров’я України.

Так, у Міноборони є своя санітарно-епідеміологічна служба, яка була збережена і працює на сьогодні, виконуючи свої функції.

Але ми всі живемо у період епідемії. Такої пандемії у світі не було. Наше завдання – зберегти боєздатність армії. Тому всі заходи, які вживаються Міноборони у тому числа для призову, прораховують ризики,
– наголосив Ляшко. 

Тому для несення служби будуть допускатися чоловіки, які:

  • Пройшли обсервацію,
  • Мають чітке підтвердження того, що вони не зможуть занести збудник коронавірусної інфекції у місця дислокації ЗСУ.
 
Що таке обсервація?
Це посилене медичне спостереження, яке передбачає ізоляцію людини, але не госпіталізацію в медзаклад. Такий крок роблять задля безпечного проходження інкубаційного періоду коронавірусу.

На порушників обсервації чекає адміністративна відповідальність – штраф від 17 до 34 тисяч гривень. В Україні запустили мобільний додаток для контролю за дотриманням самоізоляції та обсервації. Його невикористання буде прирівнюватись до порушення обсервації чи самоізоляції і призведе до штрафу.

Станом на ранок 23 квітня в Україні офіційно підтвердили 7 170 випадків захворювання на коронавірус. Померли від ускладнень коронавірусної хвороби 187 пацієнтів, натомість побороли недугу – 504 українці.Симптоми коронавірусу / Інфографіка 24 Каналу

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.