Про це на брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, пише 24 канал. 

Також на тему: Зеленський планує не “покращити”, а скасувати другий етап медреформи, – ЗМІ

Максим Степанов
“До 1 червня ми запровадимо такі принципи фінансування, тому МОЗ термінового готує зміни до деяких правових актів. В яких буде передбачено, що всі заклади охорони здоров’я, як надають спеціалізовану та високоспеціалізовану допомогу отримають фінансування з державного бюджету не менше, ніж у 2019 році”.

Також у відомстві вирішили залишити головним закупником Національну служба здоров’я України. Тобто все фінансування буде йти через НСЗУ. 

З 1 червня будуть фінансуватися додатково такі пакети: первина, екстрена медична допомога, гострий інфаркт міокарда, гострий мозковий інсульт в стаціонарних умовах та чотири пакети для лікування COVID-19, 
– сказав Степанов.

Що це означає? 

За принципом медичної реформи 1 квітня, більше грошей мали отримати великі та успішні клініки, які надають якісні медичні послуги й тому у них більший потік пацієнтів. 

Таке фінансування створювало здорову конкуренцію між лікарями та закладами, та стимулювало надавати якісні послуги та навчатися нового Це все скасовують і планують нараховувати гроші, як торік. 

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров’я.